Post by Wisdom Welsh/Alicia on Jan 1, 2012 14:35:19 GMT -5
Kouluratsastuskilpailut 30.04.2011
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 27.04.2011 klo 12.00. Avoimet kaikille!
Kilpailuohjeet
» Yhteen luokkaan max.30 osallistujaa
» Yhdeltä ratsastajalta luokkaan max.6 hevosta
» Yksi hevonen saa osallistua, vaikka kaikkiin luokkiin
» Luokkaa ei järjestetä, jos ei ole väh. 10 osallistujaa!
» Tällä kutsulla voit osallistua vain tähän kilpailuun!
Osallistuminen
» Osallistumiset sähköpostiin: wisdomwelsh@luukku.com otsikolla Koulu30 tai hevostalli.netin topiikkiin
» Osallistumiset seuraavassa muodossa: luokka nro [rv] ratsastaja/taluttaja - hevonen <*b*r> (tähdet pois!)
Kilpailuluokat
Luokka 1. HeC
Luokka 2. Peruttu!
Luokka 3. K.N.-Special (Helppo B)
Luokka 4. HeB
Luokka 5. HeA
Luokka 6. VaA
Tulokset
Luokka 1. HeC
1. Nenna - Patrich v.d. Jewel
2. Nenna - Lil' Anthony HIP
3. Nenna - Lil' Chris HIP
4. vrieng. - Sjörövaren SWE
5. Elisa - Roansi Grandchamp II
6. Nenna - Cresendo's Iivar
7. vrieng. - Afje SWE
8. Nenna - Edenelle Wonder Girl
9. Nenna - Karkurannan Delia
Luokka 3. K.N.-Special(Helppo B)
1. Ninni - Coureur des Bois
2. Nenna - Shamrock's Sonyah
3. Elisa - Roansi Grandchamp II
4. Nenna - ESP Mojna
5. Nenna - Rheolwr
6. Nenna - Leighton of Radon
7. Ninni - Vagabond
8. Ninni - Honest Broker
9. Ninni - Grand Stand Man
10. Nenna - Trublik Frimma
11. Ninni - Twist N Time
12. leende - Munchkin-Boy
13. Melanie - Goldmane Dart Vader
14. Nenna - Riiviöiden Vipeltäjä
Luokka 4. HeB
1. Nenna - ESP Mojna
2. vrieng. - Nikor frá Frateru
3. Nenna - Lakean Kaunis Veera
4. vrieng. - Copo de nieve
5. vrieng. - Hovin Jarru
6. Nenna - Trublik Frimma
7. Nenna - Shamrock's Sonyah
8. Nenna - Taken Point
9. vrieng. - Pikku Raamikas
10. Nenna - Rheolwr
11. Elisa - Roansi Grandchamp II
12. leende - Munchkin-Boy
Luokka 5. HeA
1. Laura M. - Chesterfield Luxus
2. Nenna - Raadelman Hallauni
3. Laura M. - Ah, The Irony!
4. Nenna - Viisikon Veljesviha
5. Ninni - Coureur des Bois
6. Laura M. - Oravan Welmeri
7. Melanie - Goldmane Dart Vader
8. vrieng. - Bullhead SKO
9. vrieng. - Kantig DE
10. Nenna - Rajattoman Opeliksi
11. Ninni - Vagabond
12. vrieng. - Tattiksen Voittajafiilis
13. Laura M. - Cremdalla Luxus
14. Laura M. - Lorenzo III
15. Nenna - Haavelaakson Helmeilevä
16. Nenna - Valkovuokko fla
17. vrieng. - Slush UK
18. Nenna - Raadelman Vesseli
19. Ninni - Twist N Time
20. Elisa - Roansi Grandchamp II
21. Ninni - Honest Broker
22. vrieng. - Temperament SKO
23. Laura M. - Musketeer Grims
24. Ninni - Grand Stand Man
25. vrieng. - Scarlet Thread
Luokka 6. VaA
1. Laura M. - Bella E.
2. Eln - Swart
3. Laura M. - Lorenzo III
4. Nenna - Shamrock's Liselotte
5. Laura M. - Precious Jewel
6. Laura M. - Dwigh Luxus
7. Nenna - Jymy-Jemmi HIP
8. Laura M. - Fame´s Dwaine
9. Elisa - Roansi Grandchamp II
10. Nenna - Shamrock's Soldier
11. Nenna - Yard's Lillie
12. Eln - Deya
13. Nenna - Shamrock's Usher
14. Eln - Madamella
15. Laura M. - Timeless Noisette
16. Nenna - Aavan Risto
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 27.04.2011 klo 12.00. Avoimet kaikille!
Kilpailuohjeet
» Yhteen luokkaan max.30 osallistujaa
» Yhdeltä ratsastajalta luokkaan max.6 hevosta
» Yksi hevonen saa osallistua, vaikka kaikkiin luokkiin
» Luokkaa ei järjestetä, jos ei ole väh. 10 osallistujaa!
» Tällä kutsulla voit osallistua vain tähän kilpailuun!
Osallistuminen
» Osallistumiset sähköpostiin: wisdomwelsh@luukku.com otsikolla Koulu30 tai hevostalli.netin topiikkiin
» Osallistumiset seuraavassa muodossa: luokka nro [rv] ratsastaja/taluttaja - hevonen <*b*r> (tähdet pois!)
Kilpailuluokat
Luokka 1. HeC
Luokka 2. Peruttu!
Luokka 3. K.N.-Special (Helppo B)
Luokka 4. HeB
Luokka 5. HeA
Luokka 6. VaA
Tulokset
Luokka 1. HeC
1. Nenna - Patrich v.d. Jewel
2. Nenna - Lil' Anthony HIP
3. Nenna - Lil' Chris HIP
4. vrieng. - Sjörövaren SWE
5. Elisa - Roansi Grandchamp II
6. Nenna - Cresendo's Iivar
7. vrieng. - Afje SWE
8. Nenna - Edenelle Wonder Girl
9. Nenna - Karkurannan Delia
Luokka 3. K.N.-Special(Helppo B)
1. Ninni - Coureur des Bois
2. Nenna - Shamrock's Sonyah
3. Elisa - Roansi Grandchamp II
4. Nenna - ESP Mojna
5. Nenna - Rheolwr
6. Nenna - Leighton of Radon
7. Ninni - Vagabond
8. Ninni - Honest Broker
9. Ninni - Grand Stand Man
10. Nenna - Trublik Frimma
11. Ninni - Twist N Time
12. leende - Munchkin-Boy
13. Melanie - Goldmane Dart Vader
14. Nenna - Riiviöiden Vipeltäjä
Luokka 4. HeB
1. Nenna - ESP Mojna
2. vrieng. - Nikor frá Frateru
3. Nenna - Lakean Kaunis Veera
4. vrieng. - Copo de nieve
5. vrieng. - Hovin Jarru
6. Nenna - Trublik Frimma
7. Nenna - Shamrock's Sonyah
8. Nenna - Taken Point
9. vrieng. - Pikku Raamikas
10. Nenna - Rheolwr
11. Elisa - Roansi Grandchamp II
12. leende - Munchkin-Boy
Luokka 5. HeA
1. Laura M. - Chesterfield Luxus
2. Nenna - Raadelman Hallauni
3. Laura M. - Ah, The Irony!
4. Nenna - Viisikon Veljesviha
5. Ninni - Coureur des Bois
6. Laura M. - Oravan Welmeri
7. Melanie - Goldmane Dart Vader
8. vrieng. - Bullhead SKO
9. vrieng. - Kantig DE
10. Nenna - Rajattoman Opeliksi
11. Ninni - Vagabond
12. vrieng. - Tattiksen Voittajafiilis
13. Laura M. - Cremdalla Luxus
14. Laura M. - Lorenzo III
15. Nenna - Haavelaakson Helmeilevä
16. Nenna - Valkovuokko fla
17. vrieng. - Slush UK
18. Nenna - Raadelman Vesseli
19. Ninni - Twist N Time
20. Elisa - Roansi Grandchamp II
21. Ninni - Honest Broker
22. vrieng. - Temperament SKO
23. Laura M. - Musketeer Grims
24. Ninni - Grand Stand Man
25. vrieng. - Scarlet Thread
Luokka 6. VaA
1. Laura M. - Bella E.
2. Eln - Swart
3. Laura M. - Lorenzo III
4. Nenna - Shamrock's Liselotte
5. Laura M. - Precious Jewel
6. Laura M. - Dwigh Luxus
7. Nenna - Jymy-Jemmi HIP
8. Laura M. - Fame´s Dwaine
9. Elisa - Roansi Grandchamp II
10. Nenna - Shamrock's Soldier
11. Nenna - Yard's Lillie
12. Eln - Deya
13. Nenna - Shamrock's Usher
14. Eln - Madamella
15. Laura M. - Timeless Noisette
16. Nenna - Aavan Risto